NOVINKY

Odznak všestrannosti, s původním delším názvem Odznak všestrannosti olympijských vítězů, založili dva zlatí olympijští medailisté v desetiboji Robert Změlík a Roman Šebrle.

Už tam budem?

12.04.2022

Naskytla se nám možnost, zasoutěžit si v televizní soutěži "Už tam budem?". Dne 17. března jsme nabrali kurz Ostrava - Velký svět techniky.

Po dvouleté pauze jsme letos mohli znovu uspořádat tradiční matematickou soutěž. Gratulujeme Dorce Osičkové, která získala mezi soutěžícími z celého okresu krásné třetí místo! Soutěže se letos zúčastnilo 41 ZŠ a 7 SŠ.

Na přelomu února a března uspořádali učitelé TV pro žáky 2. stupně školní závody ve skoku vysokém. Žáci se do soutěže kvalifikovali z hodin TV, kde se učili a zdokonalovali techniku skoku vysokého. Závodilo se ve 4 kategoriích, první 3 žáci s nejlepšími výkony v každé kategorii byli oceněni.

Od ledna roku 2022 na naší škole působí školní psycholožka. Činnost školního psychologa ve škole je samostatná poradenská činnost, která není přímou součástí vzdělávací činnosti školy. Jedná se o komplexní službu poskytovanou žákům, jejich zákonným zástupcům a pedagogům, zabezpečující příjemné každodenní prostředí.

Od roku 2019 je naše škola zapojena do projektu ,,Zelená škola". Ve spolupráci se neziskově hospodařící akciovou společností REMA Systém, a.s., která vznikla pro splnění povinností daných novelou zákona o odpadech zabezpečujeme flexibilní oddělený sběr elektroodpadu.