Už tam budem?

12.04.2022

Naskytla se nám možnost, zasoutěžit si v televizní soutěži "Už tam budem?". Dne 17. března jsme nabrali kurz Ostrava - Velký svět techniky.

Natáčení této soutěže byla úžasná zkušenost, kterou nám nikdo nevezme. Na místo natáčení nás přivezlo auto České televize. V kostymérně nás oblékli do soutěžních kostýmů, upravili nám make-up, upravili účesy a nastavili porty. Kvůli zákazu propagace značek nám všechna viditelná loga přelepili černou páskou. Pak nezbývalo nic jiného než začít. 

Ze začátku jsme měli strach ze všech kamer, které nás obklopovali, ale rychle jsme si na ně zvykli a nevnímali je. Po první klapce, kde jsme se dozvěděli, že naše téma bude hygiena, jsme se přesunuli na soutěže. Bylo skvělé vidět prostory, ve kterých se natáčí tento pořad. 

Průběžné výsledky jsme nevěděli, a proto to bylo napínavé až do posledních okamžiků. Moderátoři a štáb byli příjemní a všechna pravidla soutěží, které právě následovaly, nám stručně a jasně vysvětlili. 

Na to, jak jsme dopadli, se můžete podívat v televizi na déčku 22.dubna 2022. Já osobně jsem si to užila a jsem ráda, že jsem se mohla něčeho takového zúčastnit.

Tereza Janíková 9.B