Sportovní výzvy

01.02.2021

Sbor učitelů tělesné výchovy na ZŠ Velké Bílovice vypsal na druhé pololetí školního roku 2020/2021 v rámci tělesné výchovy sportovní výzvy.

V této nelehké době, kdy člověk musí chránit své zdraví, můžeme sportovními aktivitami zvyšovat imunitu a bránit se proti virům.

Každý měsíc budeme vypisovat dvě sportovní výzvy. Zároveň budou vypsány minimální výkony, které žáci budou muset splnit. Žáci druhého stupně budou muset minimální výzvu splnit jako povinný úkol v rámci tělesné výchovy. Žáci 4. a 5. ročníků se mohou zúčastnit dobrovolně.

Vypsali jsme 4 kategorie. Pro nejlepší jsme připravili zajímavé ceny.

V classroomu byly žákům 4. - 9. ročníku založeny třídy TV. Zde budou doplňovány veškeré informace, zasílány úkoly a samostatné výzvy. Doporučujeme si do mobilu nahrát aplikaci classroom.

Žáci nyní mají za úkol přijmout pozvání do skupiny (pozvánka je ve školním emailu) a nainstalovat si do svého mobilního přístroje aplikaci, která bude zaznamenávat některé z výzev.

V neposlední řadě budeme rádi za pomoc rodičů. Například vlastním aktivním přístupem k pohybu s dětmi, motivováním k pohybu nebo pomocí při zaznamenávání aktivit.